a

Anasayfa » Ürünler »Sayısal Arazi Modeli 2nci Düzey DTED (DTED-2)


Sayısal Arazi Modeli 2nci Düzey DTED (DTED-2)

Fiyat : 1491

Dağıtım Birimi : 1ºx1º hücre


1. Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Yüksek Öğrenim Kurumları tarafından temin edilebilir.
2. DTED-2 verileri, 1:25.000 ölçekli haritalar üzerindeki (10 m aralıklı) eş yükseklik eğrilerinden üretilmiştir. Veri 1” x 1” (yaklaşık 30 m x 30 m) aralıklıdır ve 64 adet 1:25.000 ölçekli paftalık alanı kapsamaktadır.
3. Farklı projeksiyon sistemi, koordinat sistemi, datum veya formatlara dönüştürülmemektedir.

dt2

Coğrafi-WGS84

a. Eğitim ve araştırma amacıyla ihtiyaç duyulan Hizmete Özel gizlilik dereceli ürünler bireysel başvuru ile karşılanmaz, Harita ve Harita Bilgilerini Temin ve Kullanma Yönetmeliği gereği Rektör veya Dekan/Enstitü Müdürü imzasıyla yapılacak olan yazılı talebe göre hazırlanır ve kurumun harita mutemedine teslim edilir. Bu uygulamada %50 indirim uygulanır.

b. Veri setinin tamamı toplu olarak satın alınmak istenirse %25 indirim uygulanır.

c. Bir ürün için birden fazla indirim söz konusu olduğunda, talep sahibinin lehine olan yalnız bir indirim uygulanır.

ç. Listelerde bulunan ürünlerin projeksiyonları, datumları ve formatları standart olup, farklı özelliklerde veri talep edilmesi halinde, Harita Genel Müdürlüğünün dönüşüm için gerekli aracı ve işgücü olması durumunda talep gerçekleştirilebilir. Anılan hizmet için KDV hariç fiyatlara %25 dönüşüm ücreti ilave edilir. Alıcı dönüşümlerden dolayı veri kaybı ve/veya görüntü bozulmaları söz konusu olması durumunda sorumluluğunu kabul eder.

Türkiye`nin tamamı mevcuttur.

Benzer Ürünler