Anasayfa » Kurumsal »MSB Erdek A Tipi Özel Eğitim Merkezi


MSB Erdek A Tipi Özel Eğitim Merkezi

 

Özel Eğitim Merkezi Başvuru Sonuçları İçin Tıklayınız.

 

   1964 yılında çadırlı olarak ve "Harita Genel Müdürlüğü Dinlenme Kampı" adı altında hizmete giren tesiste, 1967 yılında 48 motelin ve gazino inşaasının tamamlanması, sonraki yıllarda da ilave motellerin yapılmasıyla motel sayısı bugün 98`e ulaşmıştır. İsmi iki defa değiştirilen tesis bugün "MSB Erdek "A" Tipi Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı" adı altında hizmet vermekte ve MSB Harita Genel Müdürlüğü tarafından işletilmektedir.

         MSB Erdek "A" Tipi Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı, ERDEK-BANDIRMA yolu üzerinde, ERDEK`in doğusunda, Bandırma istikametinde 3 km mesafede konuşlandırılmıştır.

 

 


       HİZMETLERİMİZ         RESEPSİYON HİZMETLERİ

         Müracaat bürosu; giriş ve ayrılış işlemlerinizin yapıldığı ve tesislerimizle ilgili her türlü bilginin sağlandığı yerdir 24 saat hizmet vermektedir.

         Moteller; Her kamp döneminde 90 motel tahsise sunulmaktadır motellerimizde buzdolabı, uydu yayını tv, ve telefon bulunmakta, 10.00-11.00 ve 17.00-18.00 saatleri arasında sıcak su verilmektedir.

       

         ÇINAR SEÇ AL LOKANTA VE SAHİL GAZİNOSU

         Gazinolarımız, kampımızın sahil kısmında bulunmaktadır. Sabah 08.00 ile gece 23.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

         Seç-Al Yemek salonunda sıcak sulu yemek hizmeti verilmektedir. Öğle 12.30-14.00, akşam 18.00-19.30 saatleri arasında yemeğinizi yiyebilirsiniz.

         Sahil Gazinomuzda ise ızgara çeşitleri ile soğuk yemeklerimiz ve alkollü içeceklerimiz sunulmaktadır. Her dönemde üç defa canlı müzik organizasyonu yapılmaktadır. Sahil gazinosu alakart olarak çalışmakta ve rezervasyon ile hizmet vermektedir. Her gün saat 20.00 ile 23.00 arasında hizmet verilmektedir. Ayrıca, dönemin 7. ve 8. günleri dönem eğlenceleri yapılmaktadır.

 

         MİNİ ÇARŞI (MARKET)

         Mini Çarşı, sahil gazinosunun doğusunda, çocuk bahçesinin güneyinde yer almaktadır. Çarşımızda; her türlü ihtiyaca cevap verebilecek market, deniz, plaj, makyaj malzemeleri ile hediyelik eşya ve iç çamaşırı çeşitleri bulunmaktadır.


         ÇINAR VE SAHİL ÇAY BAHÇELERİ

         Tesislerimizde 2 adet çay bahçesi mevcut olup, bunların birisi çınar gazino önünde diğeri ise mareograf eğitim istasyonu önündedir. Çınar Çay salonunda çay, kahve ve pastane hizmeti verilmektedir. Çay bahçelerimiz sabah 07.30 ile 23.00 arasında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek biçimde hizmet vermektedir.


         KUM BÜFE

         Eğitim merkezinin güneyinde çınar çay bahçesi ile sahil arasında konuşlanmıştır. Kum  büfeden, 08.00‘dan itibaren günün her saatinde tost, hamburger, köfte-ekmek, cips türü yiyecekler ile her türlü meşrubat, alkollü içecekler ve dondurma ürünlerini temin edebilirsiniz.


         PASTANE

         Çınar Çay Salonu ile birlikte hizmet vermektedir. Yaş pasta, kuru pasta ve meşrubat çeşitleri ile hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 08.00 ile 23.00 arasındadır.


         LAHMACUN VE PİDE HİZMETLERİ

         Lahmacun ve Pide fırınımız 10.00-17.00 saatleri arasında misafirlerimizin hizmetindedir.


         KUAFÖR VE BERBER- ÇAMAŞIR YIKAMA- ÜTÜ HİZMETLERİ         

         Kuaför,  berber, çamaşır yıkama ve ütüleme ünitelerimiz; Çınar çay salonu bitişiğinde olup 08.00-12.00, 13.30-18.30 ve 19.30-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

         Çamaşırlarınızı yıkatıp ütületebileceğiniz ünitelerimiz hizmet vermektedir. Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti 08.00-12.00 ile 13.30-18.30 saatleri arasında verilmektedir.


         SPOR HİZMETLERİ

         Bir adet voleybol, basketbol, sahası ile bilardo, satranç ve çocuk bahçesinden oluşan spor kompleksimizde 09.00-19.30 arasında her türlü aktiviteye katılabilirsiniz.